Miejska Orkiestra Dęta „Rybnik” z noworocznym kolędowaniem w kościołach

Między 6 a 15 stycznia wszyscy zainteresowani będą mogli posłuchać wyjątkowych występów Miejskiej Orkiestry Dętej „Rybnik”. Jak wiadomo w zespole występuje wiele utalentowanych muzyków, dlatego warto zainteresować się tym wydarzeniem kulturalnym i udać się na jeden lub więcej z koncertów. Warto dodać, że podczas tegorocznych noworocznych występów, specjalny udział będzie miał Rafał Kozik oraz wokalny zespół 6 na 6.

Terminy kolędowania Miejskiej Orkiestry Dętej „Rybnik”

Kolędowanie w rybnickich kościołach rozpocznie się już 6 stycznia. Tego dnia od godziny 18:00 rozpoczną się występy w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rybniku-Niedobczycach. Kolejnego dnia, a więc w sobotę również od godziny 18:00 odbędzie się występ w Kościele Bożego Ciała i św. Barbary w Rybniku-Niewiadomiu. W niedzielę, dnia 8 stycznia, kolędowanie odbędzie się w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Rybniku-Rybnickiej Kuźni, a początek wydarzenia będzie miał miejsce o godzinie 14:30.

Następnie kolejny występ zorganizowany zostanie w sobotę, dnia 14 stycznia o godzinie 19:00 w Sanktuarium św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Rybniku-Chwałowicach. Ostatni z tych wyjątkowych występów odbędzie się 15 stycznia, a więc w niedzielę. Będzie miał miejsce w Kościele Trójcy Przenajświętszej w Rybniku-Popielowie i rozpocznie się o godzinie 18:00.